BAYRAK YARIŞI KATEGORİLERİ
KATEGORİ GÖĞÜS NO TAKIM ADI AD SOYAD KULÜP DOĞUM YILI CİNSİYET
Erkek Elit 1001 İLK3GARANTİ LALE HAN KILIÇ KASTAMONU GSM 1997 F
İSMAİL KILINÇ ROTA ORYANTİRİNG SK 1999 M
BATUHAN ÜNVER ROTA ORYANTİRİNG SK 1999 M
Erkek Elit 1002 JANDARMA TAKIM 1 NADIR BUĞRA SAYGILI JANDARMA GÜCÜ SK 1991 M
ERCAN DUDAK JANDARMA GÜCÜ SK 1989 M
HARUN İŞLER JANDARMA GÜCÜ SK 1990 M
Erkek Elit 1003 JANDARMA TAKIM 2 CANSEL SARAÇ JANDARMA GÜCÜ SK 1994 M
İSRAFİL KÜÇÜKSAKAL JANDARMA GÜCÜ SK 1994 M
RAMAZAN ÇAN JANDARMA GÜCÜ SK 1995 M
Erkek Elit 1005 JUST WATCH ALİ AYDIN NİKSAR BELEDİYE SPOR 2001 M
FURKAN SORAN ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2002 M
KALENDER METEHAN KAYA ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 1999 M
Kadın Elit 1004 JANDARMA TAKIM 3 KÜBRA ALTUN JANDARMA GÜCÜ SK 1994 F
EMİNE DERELİ JANDARMA GÜCÜ SK 1994 F
SİBEL AKCA JANDARMA GÜCÜ SK 1990 F
Kadın Elit     ÖZLEM ZİREK ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1999 F
Kadın Elit     HÜMEYRA NUR DEMİR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1998 F
Erkek Elit   LA CASE DE GRUP HUZEYFE SIĞIRCI ADRENALİN SPOR KULÜBÜ 1995 M
Erkek Elit   SİESVİ ALPER SAYDAM İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1990 M
Erkek Elit     İLYAS KARAKUŞ JANDARMA GÜCÜ SK 1995 M
Erkek Elit     SEDAT CAFEROĞLU EDİRNE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1981 M
Erkek Junior 2001 EKMEK ARASI SUCUK ORBAY FATİH YILDIZ BALIKESİR DSK 2003 M
ENES ÇETİN BALIKESİR DSK 2003 M
BORA EGE SARP BALIKESİR DSK 2002 M
Erkek Junior 2002 İNCİ ÇİÇEKLERİ 1 BAHATTİN EMRE GÜLER MNC ORYANTİRİNG 2005 M
BATUHAN BAYRAM MNC ORYANTİRİNG 2006 M
YİĞİT KAÇAR MNC ORYANTİRİNG 2002 M
Erkek Junior 2003 KANKA BULLS AHMET TARIK DENİZ ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2002 M
ÜMIT ÜSTÜNDAĞ ROTA ORYANTİRİNG SK 2002 M
UĞUR ÜSTÜNDAĞ ROTA ORYANTİRİNG SK 2002 M
Erkek Junior 2004 KOALALAR BERİN IŞIK AKTAŞ ODTÜ GVO 2004 F
DENİZ ŞAHİN ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 M
DİLA ÇİÇEK ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 F
Erkek Junior 2005 KOŞAN KAPLUMBAĞALAR HÜSEYİN ŞAHAN BALIKESİR GSK 2005 M
BARIŞ YÖRÜK BALIKESİR GSK 2005 M
ÖZLEM KULBAY BALIKESİR GSK 2003 F
Erkek Junior 2006 NO 7UP YES AYRAN ARAS SAMUK ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 M
BARKIN DOĞRUSÖZ ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 M
GÜNEY ÖZKUL ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2005 M
Erkek Junior 2007 UNEXPECTEDTEAM HALİL ÖZDEMİR BALIKESİR GSK 2005 M
ENES GÜLENÇ BALIKESİR GSK 2002 M
KADİR BUĞRA BUDAK BALIKESİR GSK 2002 M
Erkek Junior 2008 GÜNEY İKİZLERİ GÜNEY AART VERHEİJ İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2002 M
CAN TOPRAK ŞAHİN İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2004 M
DENİZ CEM ŞAHİN İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2004 M
Kadın Junior 2009 AKSOLOTILLAR BEYZA NUR KAPLAN ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 F
ÇİĞDEM SARI ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 F
EYLÜL BEGÜM KORKMAZ ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 F
Kadın Junior 2010 BALKES ESMA MELLE BALIKESİR GSK 2003 F
DUYGU YİGEN BALIKESİR GSK 2003 F
CEREN YALIN BALIKESİR GSK 2004 F
Kadın Junior 2011 İNCİ ÇİÇEKLERİ SILA CAN MNC ORYANTİRİNG 2006 F
SELİN KERİMOĞLU MNC ORYANTİRİNG 2006 F
NESLİHAN KERİMOĞLU MNC ORYANTİRİNG 2003 F
Kadın Junior 2012 RED LİONS EYLÜL DALBOY BALIKESİR GSK 2005 F
YEŞİM KAHVECİ BALIKESİR GSK 2004 F
AYSU ÖYKÜ DALKILIÇ BALIKESİR GSK 2002 F
Kadın Junior 2013 SON HARİTA BÜKÜCÜLER ŞENAY CENGİZ BALIKESİR GSK 2004 F
BUSE AÇIL BALIKESİR GSK 2005 F
EZGİ İÇYER BALIKESİR GSK 2004 F
Kadın Junior   AOSK EYLÜL ŞENAL ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2004 F
Kadın Junior   GECE KUŞLARI LEYLA ZEYNEP LOĞA ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2006 F
Kadın Junior   İNCİ ÇİÇEKLERİ ZEYNEP YAREN KAÇAR MNC ORYANTİRİNG 2004 F
Kadın Junior     ECE RASİM ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2007 F
Erkek Junior   ZORTTİRİKLER ORKUNT TEK ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2004 M
AZİZ KIZILTAŞ ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2001 M
Erkek Junior   İNCİ ÇİÇEKLERİ ERAY ÖZDEMİR MNC ORYANTİRİNG 2001 M
Erkek Junior   ŞAMPİYON BARIŞ SARICA ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2006 M
Erkek Junior   ŞİMŞEKLER NURETTİN ARDA DEDE ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2004 M
Erkek Junior     DEMİR CAN KABAKCI ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2006 M
Erkek Junior     EGE RASİM ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2005 M
Erkek Master 3001 KISMETİM-1 SUAT İPEKOĞLU YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1971 M
AHU YETİŞ YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1981 F
YAKUP TURAN YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1963 M
Erkek Master 3002 TULPAR AYDOĞAN AKSAÇ ANKARA GSM 1984 M
ÖMER DEDE ANKARA GSM 1972 M
MURAT RASİM ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 1975 M
Erkek Master   KOŞ BABA KOŞ ATAY BURAK FERDİ 1976 M
  EKREM DENİZ ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 1971 M
Erkek Master   VAYT BERKAY KILIÇOĞLU İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1969 M
  BANU KILIÇOĞLU İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1974 F
Erkek Master   AOSK KENAN AKSIN ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1977 M
TURKER NAZLIAKA ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1972 M
Erkek Master   PARDUS CEVDET COŞKUN ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1983 M
Erkek Master   HÜSEYİN HÜSEYİN DOĞAN YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1972 M
Erkek Master   KISA DEVRELER ALİ ENGİN İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1963 M
Erkek Master     İBRAHİM CEM ÖZER İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1977 M
Erkek Master     BÜLENT ŞAHİN İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1975 M
             
             
BİREYSEL KATEGORİLER
KATEGORİ KULÜP SI NO AD SOYAD DOĞUM YILI CİNSİYET
Erkek Deneyimli ANKARA GSM 9140000 CANER YILDIRIM 1989 M
Erkek Deneyimli ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8200915 ERDEM CANAZ 2000 M
Erkek Deneyimli ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8646923 BERKE BAŞÖZ 2003 M
Erkek Deneyimli ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8646931 EFE TURGUT ÖZEN 2005 M
Erkek Deneyimli ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8646925 UTKU ÇİÇEK 2006 M
Erkek Deneyimli FERDİ   EFRAİM ALPTEKİN MERİC 1992 M
Erkek Deneyimli FERDİ 8646937 FATİH SEZER 1992 M
Erkek Deneyimli İSTANBUL DOĞA SK 9200979 ÖZGÜN ÜSTÜAY 1986 M
Erkek Deneyimli İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2102338 BATUHAN ALTUNTAŞ 1999 M
Erkek Deneyimli KARA HARP OKULU 1397309 DAVUT NAMALAN 1997 M
Erkek Deneyimli YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1416854 CİHAT BATUR TURAN 1994 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 410164 FAZLI ÇOLAK 2004 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk BALGAT SEVİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 8636949 EFE DURGUT 2008 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8646929 EGE GÜRZÜMAR 2008 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 1407102 SÜHA GÖÇMEN 2006 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 72050151 YUSUF KAYRA ÖZ 2007 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk FERDİ 9200949 TEKİN BAĞCI 1965 M
Erkek Yeni Başlayan Çocuk İSTANBUL FMV IŞIK OKULLARI 9102759 YUNUS BAĞCI 2006 M
Erkek Yeni Başlayan Yetişkin KURT 2029631 EGE MUZAFFER ÜNAL 2006 M
Erkek Yeni Başlayan Yetişkin PARDUS GSK 8637630 EGE AREL AKSIN 2009 M
Kadın Deneyimli ANKARA GSM 2130965 NERMİN FENMEN 1956 F
Kadın Deneyimli FERDİ   SEVİM BEGÜM SÖZER 1993 F
Kadın Deneyimli İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2102305 EZGİ DURSUN 1989 F
Kadın Deneyimli KARA HARP OKULU 1405900 RANA AYIK 1999 F
Kadın Yeni Başlayan Çocuk ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8670448 BEREN RAZİYE BURAK 2006 F
Kadın Yeni Başlayan Yetişkin FERDİ 9102758 GÜLÇİN BAĞCI 1966 F
             
             
KATEGORİ BİLDİRMEMİŞ SPORCULAR
KATEGORİ KULÜP SI NO AD SOYAD DOĞUM YILI CİNSİYET
  FERDİ 2072966 AYSU PAPURCU 1997 F
KARA HARP OKULU 9200566 BEYTULLAH ÖZKAN 1999 M
İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 2102320 CANAN YILDIZ ŞAHİN 1972 F
ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 8646928 CEREN CİMEN 2004 F
ÇSA 8646933 ELİF TEPELİ 1970 F
KARA HARP OKULU 1397307 ENES CEYLAN 1992 M
ROTA ORYANTİRİNG SK 7208059 KEMAL KORKMAX 1965 M
ODTÜ GVO 7208055 KEREM DEMİR 2008 M
KARA HARP OKULU 8654036 MEHMET KAVAZ 1992 M
FERDİ 8646936 MUHAMMED ALİ TUNÇ 2000 M
ÇANKAYA GENÇLİK YÖN 2028681 MUSTAFA SERKAN ÖZMEN 1982 M
YENİMAHALLE TEKNİK GSK 7208057 NİHAT KÖKSAL 1959 M
İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1403531 OSMAN KARABACAK 1966 M
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SK 1405904 ŞEYDANUR BULUT 1996 F
YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1405906 TACETTİN ULUSOY 1968 M
ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK 2027794 TARIK ÜSTÜNDAĞ 2007 M